هنرنمایی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در رقابت‌های بین‌المللی

0 7
هنرنمایی فرنگی‌کاران خراسان‌جنوبی در رقابت‌های بین‌المللی

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در نخستین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی نوجوانان ایران جام رحیم علی‌آبادی دارنده مدال‌های نقره المپیک و نقره و برنز جهان گوش‌ شکسته‌های خراسان‌جنوبی هنرنمایی می‌کنند.

سوت آغاز این ماراتن بین‌المللی امروز با حضور مسئولان اداری و ورزشی کشوری و استانی در شهرستان «سرخس» خراسان‌‌رضوی نواخته می‌شود.

در نخستین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی نوجوانان ایران قریب‌ بر ۷۰ ورزشکار برتر کشور در وزن‌های ۴۵، ۴۸ ،۵۱، ۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۱، ۸۰، ۹۲ ، ۱۱۰ کیلوگرم هماورد یکدیگر می‌شوند.

از خراسان‌جنوبی در این رویداد ورزشی بین‌المللی «امیرحسین رحیم‌آبادی» در وزن ۴۵ کیلوگرم و «مبین گلکاری» در وزن ۴۸ کیلوگرم برای طلایی‌شدن به روی کشتی می‌روند.

فرنگی‌کارانی که در نخستین دوره رقابت‌های بین‌المللی سرخس بر سکوی قهرمانی و نایب‌ قهرمانی مسابقات بایستند به رقابت‌های آسیایی یا جهانی اعزام خواهند شد.

پیش از این «مبین گلکاری» از خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی نوجوانان کشور به میزبانی شهرستان سیرجان استان کرمان حضور داشته و جزو نفرات برتر این اردو بوده که مورد تحسین و تشویق مربیان تیم ملی قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.