کمک ۶ میلیارد ریالی خیرین ورزشی به ورزش بیله‌سوار

0 8
کمک ۶ میلیارد ریالی خیرین ورزشی به ورزش بیله‌سوار

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رضا پاکدل صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیرین ورزش یار بیش از ۶۰۰ میلیون تومان به رفع مشکلات ورزشی این شهرستان اعم از هزینه تعمیرات، تجهیزات و حمایت از هیات‌های ورزشی و ورزشکاران کمک کردند.

وی افزود: در مسابقات جام رمضان با حمایت خیرین ورزش یار بیش از ۲۴ میلیون تومان حمایت مالی صورت گرفت و در همین راستا با حمایت این افراد، استخر این شهرستان با صرف هزینه ۴۰ میلیون تومان راه‌اندازی شد.

رییس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار بیان کرد: در راستای توسعه و تجهیز ورزش روستایی ۱۲ خانه ورزش روستایی هر کدام به ارزش ۲۴ میلیون تومان احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر ورزشکار سازمان یافته در شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: ۲۷ هیات ورزشی در این شهرستان شناسه ملی دریافت کرده و فعال هستند.

پاکدل در خصوص سالن ورزشی بانوان این شهرستان تشریح کرد: این سالن با پیشرفت فیزیکی بیش از ۵۰ درصد نیاز به توجه و حمایت مالی دارد تا بعد از سال‌ها بلاتکلیفی به بهره‌برداری برسد.

کمپ تیم‌های ملی تنیس روی میز در شمال استان اردبیل ایجاد می‌شود

سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به افزایش دو برابری اعتبارات ورزش و جوانان استان تصریح کرد: اعتبارات ورزش و جوانان استان اردبیل از ۱۲۰ میلیارد ریال به بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی در خصوص تعمیرات اماکن ورزشی این شهرستان بیان کرد: امیدواریم با تامین اعتبارات لازم تعمیرات سالن‌های ورزشی را در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل قرار دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان به ظرفیت های لازم تنیس روی میز اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال از این رشته ورزشی با درخواست از فدراسیون کمپ تیم‌های ملی تنیس روی میز در شمال استان اردبیل ایجاد خواهد شد.

صاحبعلی اصغری، فرماندار شهرستان بیله‌سوار نیز در این جلسه اظهار کرد: با برگزاری این جلسه و پیگیری مشکلات ورزش و جوانان توسط مدیر کل، ۵۰ درصد از مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان برطرف شده است.

وی گفت: برای رفع مشکلات ورزشی شهرستان اقدامات لازم انجام خواهد گرفت و امیدواریم برای رفع این مشکلات تمام روسای هیات‌های ورزشی شهرستان وارد فاز عملیاتی بشوند و مطالبات خود را از روسای هیات‌های ورزشی استان درخواست کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.