برترین‌‌های مسابقات دو و میدانی کشور مشخص شدند

0 10

برترین‌‌های مسابقات دو و میدانی کشور مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، مسابقات قهرمانی دو و میدانی جوانان کشور با شناخت نفرات برتر به کار خود در بخش پسران پایان داد.

مسابقات قهرمانی دو و میدانی جوانان پسر کشور  با حضور ۱۸۷ ورزشکار از استان‌های مختلف کشور در مواد ۱۰۰ متر دهگانه، پرش طول دهگانه، پرتاب چکش، ۱۰۰ متر، پرش ارتفاع، ۱۱۰ متر با مانع، پرش سه گام، پرتاب وزنه دهگانه، پرش ارتفاع دهگانه، پرتاب وزنه، ۸۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۴۰۰ متر دهگانه، پرتاب دیسک، سه هزار متر، چهار در ۱۰۰ متر امدادی، ۱۰ هزار متر پیاده روی، ۱۱۰ متر با مانع دهگانه، پرتاب دیسک دهگانه، پرش با نیزه، پرش طول، پرتاب نیزه، ۲۰۰ متر، پرش با نیزه دهگانه، پرتاب نیزه دهگانه، ۴۰۰ متر با مانع، یک هزار و ۵۰۰ متر، سه هزار متر با مانع، یک هزار و ۵۰۰ متر دهگانه، پنج هزار متر و چهار در ۴۰۰ متر امدادی به میزبانی اراک برگزار شد.

شب گذشته و با پایان این رقابت‌ها تیم دو و میدانی استان گلستان با کسب سه مدال طلا، ۲ نقره و سه برنز  عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

تیم دو و میدانی تهران با سه مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز مقام دوم و تیم همدان نیز با کسب سه مدال طلا، سه مدال نقره و یک مدال برنز عنوان سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

در بخش دختران  نیز تیم‌های خراسان رضوی، یزد و تهران به ترتیب مقام‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.