شهدا سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی هستند

0 3
شهدا سرمایه‌های معنوی انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه منطقه ای قدس، مولوی نذیر احمد سلامی، امروز در مراسم دومین اجلاسیه شهدای طلبه و روحانی که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان استانی و طلاب و روحانیون بسیجی خواهر و برادر شیعه و سنی برگزار شد، گفت: شهدا سرمایه‌های معنوی و گنجی عظیم برای انقلاب اسلامی هستند.

وی با تأکید بر اینکه شهدا با گذشت از جان و مال خود بزرگترین درس ایثار و فداکاری را به ما داده‌اند، افزود: ادامه دادن راه شهدا و الگو گرفتن از آنها امروز باید بیش از هر زمان دیگری سرلوحه کار و زندگی ما قرار گیرد.

مولوی سلامی ادامه داد: ما قبل از جنگ در عرصه‌های علمی به بیگانگان متکی بودیم اما بعد از جنگ روی پای خود ایستادیم و امروز به نقطه‌های رشد و پیشرفت رسیده‌ایم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه در ادامه و استمرار انقلاب همه اقشار نقش ویژه داشته‌اند، یادآور شد: بیشترین نقش را در بقا و استمرار انقلاب نیروهای مسلح ایفا کرده‌اند.

سلامی یادآور شد: دشمنان تلاش کردند انقلاب را منحرف کنند و به حالت اولیه قبل از انقلاب بازگردانند که رهبری‌های داهیانه رهبر مانع از عملیاتی شدن نقشه‌های شوم دشمنان بود.

وی افزود: امروز امنیت به خاطر خون شهدایی است که بر زمین ریخته شده و آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم. نظام ما نظام اسلامی است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: زمانی که پایبند موازین اسلامی و شرعی باشیم نظام ما با وحدت و انسجام پایدار است و با حفظ مؤلفه‌های اسلامی دشمن نمی‌تواند انقلاب ما را نابود کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.