طهرانچی: دانشگاه آزاد در گام دوم بسترساز اشتغال دانش‌بنیان می‌شود

0 2

محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه امسال رویداد «گام دوم» دانشگاه آزاد برگزار می‌شود، گفت: قرار است این رویداد همزمان با سالروز تأسیس دانشگاه آزاد برگزار شود، با توجه به اینکه امسال چهلمین سال تأسیس دانشگاه آزاد است و به نظر ما این دانشگاه وارد گام جدیدی می‌شود، بنابراین این رویداد را برگزار می‌کنیم.

 

وی با اشاره به شعار رویداد «گام دوم» مبنی بر «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت‌آپ و هزار شرکت فناور و خلاق»، اظهار داشت: قرار است در این رویداد، هزار دستاورد فناورانه و نوآورانه دانشگاه آزاد ارائه شود.

طهرانچی گفت: همچنین برنامه‌های تحولی دانشگاه آزاد در گام دوم این دانشگاه نیز ارائه می‌شود، با توجه به اینکه دانشگاه آزاد وارد چهل سال دوم فعالیت خود می‌شودبرنامه‌های این دانشگاه بر مبنای تعالی و تحولات اساسی تدوین شده است.

به گفته وی، قرار است دانشگاه آزاد در چهل سال دوم فعالیت خود بعد از سالگرد دانشگاه، در مسیر دانش بنیان قرار داشته باشد چرا که به طور کلی دانشگاه‌ها در عصر جدید باید به سمت مهارت محوری و بستری سازی دانش بنیان حرکت کنند و ما نیز امیدواریم دانشگاه آزاد با برنامه‌های تحولی بتواند بسترساز اشتغال دانش بنیان باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.