بهره‌برداری از پروژه ۲هزار و ۴۵۶ واحدی مسکن مناطق محروم کشور توسط سپاه

0 5
بهره‌برداری از پروژه ۲هزار و ۴۵۶ واحدی مسکن مناطق محروم کشور توسط سپاه

به گزارش خبرگزاری فارس، با پایان یافتن مراحل ساخت و تجهیز ۲ هزار و ۴۵۶ واحد مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق و شمال غرب کشور توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت کمیته امداد حضرت امام(ره)، بهره برداری از این واحدها آغاز شد.

یک هزار و ۵۰۶ واحد از مجموع این واحدها در محدوده قرارگاه قدس سپاه در استان سیستان و بلوچستان و ۹۵۰ واحد در شمال غرب کشور و در محدوده مأموریتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه ساخته شده است.

به دنبال تکمیل و پایان یافتن عملیات اجرایی این پروژه بزرگ مسکونی و آماده سازی کامل واحدها، طی آیین های جداگانه‌ای در استان های سیستان وبلوچستان، آذربایجان غربی و کردستان، این واحدها به مددجویان فاقد مسکن کمیته امداد حضرت امام (ره)  تحویل داده شد.

گفتنی است، این پروژه یکی از صدها پروژه ی بزرگ مردمیاری قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در قالب طرح های نهادینه شده سازندگی و محرومیت زدایی همه مراحل اجرایی آن به پایان رسید و به اقشار محروم تحویل گردید.

علاوه بر مشارکت فراگیر و اقدامات ثابت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امدادرسانی حوادث و بحران های طبیعی، هر ساله صدها برنامه مدون مردمیاری، سازندگی و محرومیت زدایی در دستور کار این نیرو قرار دارد که امسال نیز این برنامه ها با توانمندی و جدیت بیشتری در حال انجام است که گزارش های مربوط به این اقدامات جهت اطلاع عموم مردم در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.