۱۲۷ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان دهلران اختصاص یافت

0 2
۱۲۷ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان دهلران اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، شامگاه امروز حسن بهرام‌نیا در پایان سفر دو روزه در نشست شورای اداری شهرستان میزان اعتبار مصوبات سفر به شهرستان دهلران را ۱۲۷ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: روال سفرهای استانی به این شکل است که مدیران کل ابتدا گزارشی از طرح‌ها ارائه می‌دهند و پس از بازدید میدانی، مصوبات در نشست شورای اداری در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

وی با عنوان این مطلب که حوزه جنوب ایلام قطب گردشگری است، اضافه کرد: اما در بسیاری از جهات این ظرفیت مهم مغفول مانده است که باید سرمایه گذاری در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.

استاندار ایلام گفت: سهم دهلران از نهضت ملی مسکن در طول چهار سال یک هزار و ۱۵۳ واحد است که برای شروع ساخت، زمین مشخص شده است.

وی افزود: برای این تعداد تاکنون ۴ هزار و سه نفر ثبت نام کرده‌اند که این تعداد براساس مدارک و شرایط راستی آزمایی می‌شوند.

نماینده عالی دولت در استان ساخت مسکن ملی را شعار طلایی دولت کار و کرامت عنوان کرد و گفت: طبق این شعار باید یک میلیون مسکن سالانه در کل کشور ساخته شود که سهم استان ایلام نیز ۳۲ هزار و ۶۰۱ واحد است.

وی در ادامه روند پیشرفت فیزیکی نهضت ملی مسکن در شهرستان دهلران را بسیار کند عنوان کرد و افزود: تاکنون چهار پروانه ساخت صادر شده است که به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست چراکه امروز نیاز اصلی مردم مسکن است.

برخی از مصوبات سفر استاندار ایلام به شهرستان دهلران: اختصاص ۵۳ میلیارد تومان برای آبرسانی به سه روستای کاور هادیان و قیراب، اختصاص سه میلیارد برای امورات شهری و پارک جنگلی دهلران، اختصاص ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل شبکه انتقال آب گوگرد دار دهلران، اختصاص یک میلیارد تومان برای ساخت خانه عالم، اختصاص ۵ میلیارد تومان برای کمک به تکمیل زیرساخت های بازارچه چیلات، اختصاص ۱۷ میلیارد به طرح چهار خطه کردن محور دهلران به اندیمشک، اختصاص ۴۰ میلیارد تومان به احداث چهار خطه کردن مهران به دهلران، اختصاص ۹ میلیارد تومان به یادمان های دفاع مقدس، اختصاص ۱۸ میلیارد تومان برای تکمیل استخر موسیان و اختصاص ۵ میلیارد تومان به پل شهید سلطانی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.