کلیات طرح کنترل و ساماندهی اجاره بها املاک مسکونی در کمیسیون عمران مجلس به تصویب رسید

0 12

عبدالجلال ایری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ در تشریح نشست روز یک شنبه( یکم خرداد ماه) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفـت: با توجه به افزایش سرسام آور اجاره بها مسکن و نبود نظارت کافی بر این بازار پر تلاطم، تعدادی از نمایندگان مجلس، طرحی را برای کنترل، ساماندهی اجاره بها املاک مسکونی تدوین و ارائه کردند و بررسی دوفوریتی این طرح در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به تصویب دوفوریتی طرح کنترل و ساماندهی اجاره بها املاک مسکونی، بررسی کلیات این طرح با حضور مسئولان اجرایی و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس در دستور کار امروز کمیسیون عمران مجلس قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در جلسه امروز موافقان و مخالفان طرح ساماندهی بازار جارره بها، به بیان آرا و نظرات خود پرداخته و در نهایت با موافقت اکثریت اعضای کمیسیون کلیات این طرح به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:جزئیات طرح کنترل و ساماندهی اجاره بها املاک مسکونی دارای ایراد بود که با حضور کارشناسان و متخصصان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس کامل شدن برای بررسی نهایی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.