تکمیل استادیوم ورزشی باشگاه صنعت مس کرمان تا پایان سال جاری

0 3

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت ملی مس ایران با حضور سرمربی و سرپرست تیم فوتبال مس کرمان ضمن خوشامدگویی اظهار کرد: این نشست در راستای توافقی است که قبل از صعود تیم فوتبال مس کرمان در لیگ برتر داشتیم، برگزار شده و موضوع اجرای توافقات مرتبط با کمک به تیم صنعت مس است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی خطاب به رستمی مدیرعامل شرکت ملی مس گفت: طبق مکاتبه قبلی بنده با جنابعالی، موضوع مهم استفاده از ظرفیت قابل قبول کادر فنی و بازیکنان با تعصب تیم  در لیگ برتر با همان انگیزه و شور در بازی های مهم در فصل  یک ضرورت محسوب می‌شود.

پورابراهیمی تصریح کرد: مسئله دیگر ایفای تعهدات مرتبط با بازیکنان و کادر فنی و مدیران  تیم مس کرمان است که در ماه های اخیر با کسب نتایج  خوب  از سوی باشگاه باید انجام گردد و نهایتا موضوع دیگر در نظر گرفتن پاداش برای این عزیزان است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه مسئله دیگر زیرساخت حوزه ورزش برای صنعت مس است، عنوان کرد: تکمیل و اجرای تمام فازهای باشگاه اختصاصی صنعت مس کرمان باید برای کمک به تقویت مجموعه با تسریع در دستورکار قرار بگیرد.

پورابراهیمی با اشاره به امکان ایجاد درآمد مستمر از ظرفیت بازیکنان مستعد پرورش یافته خود باشگاه و معرفی به لیگ برتر فوتبال کشور افزود:  باید از ظرفیت بازیکنان  پرورش یافته خود باشگاه  برای درآمد پایدار و مستمر استفاده کرد.

وی افزود: با توجه به انتظارات و درخواست های سرمربی جوان و پرتلاش تیم مس کرمان آقای حسیخانی و سرپرست تیم درخواست داریم، جناب آقای دکتر رستمی تقاضاهای مطروحه را در دستور کار قرار دهند.

پورابراهیمی با اشاره به تکمیل مجموعه ورزشی باشگاه صنعت مس کرمان اظهار کرد: با توافق انجام شده تا پایان سال بخش اعظم ورزشگاه مس کرمان تکمیل می‌شود و تا اوایل سال آینده این مجموعه ورزشی به طور کامل به بهره‌بردای می‌رسد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.