امکانات سازمان بهزیستی هنوز به سازمان ملی تعلیم و تربیت کودکان منتقل نشده است

0 2

رضا حاجی پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس عنوان کرد: در نشست امروز رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودکان وزارت آموزش و پرورش جهت ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان در کمیسیون آموزش حضور یافت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  سازمان ملی تعلیم  و تربیت کودک، سازمان نوپا و جدیدی در وزارت آموزش و پرورش بوده که پس از فرمایش رهبر معظم انقلاب ایجاد شد و نیاز به تقویت دارد و وظیفه تربیت کودکان مهد کودک و پیش دبستانی را دارد ولی متأسفانه چندان مورد حمایت بخش‌های مختلف قرار نگرفته است.

وی با تأکید بر اینکه این سازمان باید مورد حمایت نهادهای مختلف دولت و حاکمیت قرار گیرد، افزود: سازمان بهزیستی مکلف است امکانات خود را به سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک منتقل کند ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس ضمن تأکید بر تسریع در تدوین آیین‌نامه‌های لازم برای تقویت سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک این سازمان را عهده‌دار نقش کلیدی در تعلیم و تربیت کودکان برشمرد و تأکید کرد: این سازمان که وظیفه پرورش و آموزش به کودکان پیش از ورود به دبستان را دارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.