پیگیری برای حل مشکل آبرسانی به روستاهای ایرانشهر، سرباز/ اخذ چندین ترانس برق برای حوزه انتخابیه

0 3

عبدالناصر درخشان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در موضوع آبرسانی حوزه انتخابیه ام که یک سوم جمعیت استان بوده و همچنین بیش ترین روستاها را دارد اما اعتبار مربوط به حل این مشکل را در بودجه سال جاری نگنجانده بودند که با تلاش های انجام شده قرار شده که حدود ۴۰۰ روستا را در مشمول کنند تا این معظل حل شود.

وی افزود: با تلاش های انجام شده چندین ترانس برق را برای حوزه انتخابیه اخذ کردم و در حقیقت اتفاقات مطلوبی در این زمینه برای شهرستان های حوزه انتخابیه در حال رقم خوردن است.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در حوزه بهداشت و درمان کمبودهایی وجود دارد و همین موضوع باعث نگرانی است اما قول هایی داده شده تا اتفاقات مطلوبی برای حوزه انتخابیه رخ دهد

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس اظهار کرد: اعتبارات مناسبی در بودجه ۱۴۰۱ برای حل موضوع بهداشت و درمان شهرستان های ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در نظر گرفته شده است.

وی گفت: چندین خانه بهداشت و مرکز درمانی احداث و کلنگ زنی شده اند و تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا دغدغه مردم حوزه انتخابیه از این بابت مرتفع گردد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.