پیگیری مصوبات سفر به حوزه انتخابیه لامرد و مهر/بیشتر مصوبات عملیاتی شده است

0 3

علی نیکزاد ثمرین در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست امروز (دوشنبه ۳۰ خردادماه) با برخی از مسئولان اجرایی درخصوص پیگیری مصوبات بازدید میدانی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر گفت: با درخواست سید موسی موسوی، سفری به حوزه انتخابیه لامرد و مهر داشتیم و با دستگاه های مختلف درخصوص موضوعاتی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، راهداری و … نشست هایی را برگزار کردیم که در این سفر ۲۸ مصوبه تصویب شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز این مصوبات مورد بررسی قرار گرفت و دستگاه های اجرایی گزارشی از روند اجرای مصوبات سفر به حوزه انتخابیه لامرد و مهر را ارائه کردند که خوشبختانه بیشتر مصوبات سفر انجام شده و مابقی مصوبات نیز براساس مهلت تعیین شده در حال پیگیری و اجرا است.

وی افزود: تلاش بر این است که نظارت های میدانی منجر به نتیجه شود و مردم از اجرای این مصوبات مطلع و منتفع شوند. البته بودجه سال ۱۴۰۱ به دستگاه های اجرایی ابلاغ نشده و با توجه به اینکه بودجه مورد نیاز این مصوبات در قانون بودجه ۱۴۰۱ دیده شده است، لازم است این موارد پیگیری شود.

نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: در نهایت روند مثبتی در پیش است، البته تلاش است در یک ماه آینده نیز سفری به این منطقه صورت گیرد تا مجدداً مصوبات پیگیری شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.