برگزاری اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی گرگان

0 3
برگزاری اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی گرگان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» با حضور پرشور و حماسی دهه هشتادی ها و دهه نودی ها به هم خوانی ابوذر روحی و مهدی مختاری در ورزشگاه آزادی شهرستان گرگان برگزار شد.

کودکان و نوجوانان در کنار خانواده‌شان در این اجتماع عظیم شرکت کردند تا عهد و پیمانشان را برای حفظ و امنیت این نظام محکم کنند سرود زیبا و دلنشین «سلام فرمانده» توانست جای خودش را در دل دهه نودی‌ها و دهه هشتادی‌ها به خوبی باز کند.

این سرود در جذب مخاطبان آنقدر موفق بود که همه اقشار مختلف شهرستان گرگان اعم از زن و مرد، پیر و جوان و خرد و کلان را به ورزشگاه آزادی کشاند تا این سرود زیبا را با همخوانی خالق این اثر «ابوذر روحی» و مداح اهل بیت «حاج مهدی مختاری» اجرا کردند.

در این مراسم مردم ولایی، انقلابی و شهیدپرور شهرستان گرگان در حالی که دستان خودشان را به سمت آسمان بلند کردند عهد و پیمانشان را با حضرت ولی عصر(عج) محکم کردند که تا پای جان حافظ این نظام و انقلاب اسلامی باشند پیمان بستند تا روزی مانند شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی پای رکاب این امام همام باشند.

مردم شهرستان دارالمومنین گرگان این بار با سلامی خاص و ویژه وارد ورزشگاه آزادی شدند تا به جهانیان ثابت کنند که سرباز حضرت آقا هستند و با این سرود فاخر اری بر چشم دشمنان اسلام شدند.

به گزارش فارس، سرود سلام فرمانده توانست به خوبی با نفوذ فرهنگی در کشور مقابله کند این سرود ارزشمند یک کار فرهنگی بسیار زیبا و ماندگاری است که در صفحه تاریخ ثبت شد و این سرود توانست از مرزهای ایران هم فراتر رود و در کشورهای مختلف دنیا اجرا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.