تلاش برای حل مشکلات اداری احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بروجرد/ پیگیر اخذ مجوز دانشگاه علوم پزرشکی بروجرد

0 1

فاطمه مقصودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نشست خود با وزیر بهداشت اشاره کرد و گفت: اخیرا نشستی با وزیر بهداشت و درمان داشتم و در خصوص مسائل و موضوعات بهداشت و درمان شهرستان بروجرد مباحثی مطرح شد.

وی افزود در بیمارستان های شهرستان بروجرد و اشترینان سی تی اسکن و همچنین آنژیوگرافی نداریم و در حقیقت وضعیت بیمارستان چمران که دارای بدهی بوده و پرسنل هم ناراضی هستند نامناسب است که موضوعتعمیر و بازسازی این بیمارستان و همچنین ساخت اورژانس آن مطرح گردید و درخواست داشتم تا ۴ میلیارد تومان اعتبار اختصاص دهند تا اورژانس این بیمارستان تعمیر شود.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: ضمنا درخواست نمودم تا حدود ۴ میلیارد تومان هم به تعمیر بخش اعصاب و روان بیمارستان چمران اختصاص دهند که این بخش خیر ساز بوده و خیرین محترم کمک کردند تا حدود ۴۰ درصد آن ساخته شود و مابقی آن رها شده که باید تعیین تکلیف شود.

مقصودی عنوان کرد: درمانگاه شهر اشترینان هم تجهیزات کافی ندارد و در حقیقت پاسخگوی مردم عزیز این شهرستان نبوده است چرا که این شهر در مسیر ترانزیت غرب به شرق است.

نماینده مردم بروجرد گفت: شهرستان اشترینان حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد که حتی یک آمبولانس در آن مستقر نبوده و همچنین پزشک تمام وقت هم ندارد لذا از بعد امکانات پزشکی بسیار ضعیف است و همه این ها مطرح تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان اظهار کرد: حدود ۲ سال پیش برای اخذ آمبولانس تقاضا نموده بودم که برخی از آنها محقق شد اما تعداد دیگر انجام نشده لذا تقاضا نمودم تا این موضوع مرتفع گردد.

مقصودی گفت: موضوع احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بروجرد را در دستور کار داریم که موافقت آن را اخذ و همچنین زمین هم تهیه گردید تا مابقی کارهای آن انجام شود ضمنا پیگیر اخذ مجوز دانشگاه علوم پزشکی بروجرد هم هستم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.