منطقه ماکو در نقشه جغرافیایی وزیر ورزش و مدیران استان وجود ندارد/ لزوم عنایت ویژه به استان های محروم

0 5

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد علیپور در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳۱ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: در نطق جلسه گذشته از اقدامات آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی در راستای جدیت بر اجرای پروژه فاضلاب ماکو تشکر کردم، اما روستاها و شهرستان های حوزه انتخابیه بنده با مشکل جدی روبرو است و اقدامات انجام گرفته پاسخگو نبوده است، لذا وزیر نیرو اعتبار لازم برای تامین آب شرب روستاها و شهرستان ها را اختصاص دهد.

نماینده مردم ماکو و چالدران و پلدشت و شوط در مجلس یازدهم افزود: جرایم سنگین برای کارگاه های پیله وری، تولیدکننده های مناطق آزاد که معاف از پرداخت مالیات هستند را به شدت با مشکل مواجه کرده، لذا از مسئولان مالیاتی و وزیر امور اقتصادی و دارایی می خواهم که عنایت ویژه ای به صاحبان کارگاه های پیله وری آذربایجان غربی داشته باشد.

وی در ادامه از وزیر نیرو خواست مطالعه و احداث سد یخلقان چالدران و فشل شهرستان شوط را برای تامین آب کشاورزی و شرب این شهرستان ها در دستور کار قرار دهد.

علیپور خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: شهرستان های ماکو، چالدران، پلدشت و شوط در نقشه جغرافیایی آقای وزیر و مدیران استان وجود ندارد، تامین زمین چمن ماکو چرا باید چند ماه زمان ببرد؟ روستاهای بزرگ و پرجمعیت ما از امکان ورزشی برخوردار نیست، متاسفانه استان های محروم در توزیع اقلام ورزشی از عنایت وزیر ورزش و مدیران استانی بی بهره مانده اند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.