بازدید کمیسیون عمران از پروژه های عمرانی شهرستان بادرود/ محور بادرود_ کاشان تیر ماه ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد

0 2

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضائی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از اعضای این کمیسیون (چهارشنبه،  یکم تیرماه) که به منظور نظارت میدانی از پروژه های عمرانی شهرستان‌های نطنز، بادرود و قمصر به این منطقه سفر کردند. 

اعضای کمیسیون عمران در اولین برنامه نظارتی خود از محل تقاطع قمصر _ کاشان بازدید کردند، این محل مشکلاتی در حوزه‌های مختلف از جمله ایمنی، روسازی، مسیرهای اتصالی و … داشته که برای ساماندهی نیازمند بودجه است که در این بازدید رایزنی‌هایی برای تامین اعتبار صورت گرفت. 

بر اساس این گزارش بازدید از عملیات اجرایی ساخت تقاطع غیرهم سطح سایت شهید احمدی روشن و ایمن‌سازی تقاطع شهدای هسته‌ای برنامه نظارتی دیگر اعضای کمیسیون عمران مجلس بود، گفتنی است، تسهیل در حرکت گردشی و دسترسی ایمن به مجتمع شهید احمدی روشن ، ایجاد دسترسی ایمن از آزادراه کاشان-اصفهان به جاده قدیم نطنز ، از آزادراه کاشان  -اصفهان به مجتمع، از جاده قدیم نطنز به آزادراه اصفهان-کاشان، از آزادراه اصفهان-کاشان به جاده قدیم نطنز و ایجاد دسترسی ایمن از جاده قدیم نطنز به آزادراه کاشان-اصفهان از مزایای این طرح است. 

بازدید از عملیات ساخت محور بادرود_ کاشان به طول ۵۳ کیلومتر که ترافیک عبوری ترانزیت جنوب به مرکز کشور و شمال را اتصال داده و یکی از محورهای پرترافیک برای جابجایی بار و مسافر است، برنامه نظارتی دیگری بود که پیش از ظهر امروز صورت گرفت. بهره برداری از این محور تصادفات و تلفات جاده ای این منطقه را کاهش می‌دهد. به گفته مسئولان متولی، عملیات ساخت تا پایان تیر ماه سال جاری به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. 

بازدید از عملیات ساخت میدان ترگل بادرود و عملیات بهسازی مسیر جاده خالد آباد_ده آباد نیز از جمله برنامه های نظارتی کمیسیون عمران بود که به دلیل وقوع تصادفات متعدد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. 

این سفر با دعوت فیروزی پور نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی انجام شد که اسماعیل حسین زهی و کوهساری از اعضای کمیسیون عمران و خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و تعدادی از مسئولان استانی و محلی رییس کمیسیون عمران را همراهی کردند./ 

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.