پیش بینی بازگشت ۸۰ درصدی زائران از مرز مهران در اربعین

0 2
پیش بینی بازگشت ۸۰ درصدی زائران از مرز مهران در اربعین

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، صبح امروز بهرام‌نیا استاندار ایلام در دیدار با محمدرضا کدخدازاده معاون ساخت و توسعه راه‌های وزارت راه و شهرسازی گفت: امسال بخش اعظمی از زائران اربعین از مرز مهران به کربلا مشرف می‌شوند که این مهم توجه بیش از پیش را به زیرساخت‌های این مرز می‌طلبد.

وی با اشاره به زیر ساخت‌های جاده‌ای ایلام افزود: امروز ایلام در ایجاد و ترمیم زیرساخت‌های جاده‌ای به یک کارگاه عمرانی و سازندگی مبدل شده و تسریع در تکمیل پروژه‌های حوزه راه اربعین در اولویت دستور کار استان قرار گرفته است.

استاندار ایلام بیان کرد: از زمان حضور بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام به صورت مشارکتی ۴۰۰ میلیارد تومان با سازمان راهداری انعقاد قرارداد داشته‌ایم.

بهرام‌نیا بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود قریب به ۸۰ درصد زائران مهران را به عنوان مسیر بازگشت خود به کشور انتخاب کنند بنابراین با اعتبارات متمرکز و رایزنی‌های انجام شده در مرکز هیچ وقفه‌ای در عملیات عمرانی پروژه‌ها ایجاد نشود تا پروژه عمرانی و راه سازی در موعد مقرر به بهره برداری برسند.

محمدرضا کدخدازاده معاون ساخت و توسعه راه های وزارت راه و شهرسازی در این دیدار گفت: وزارت راه و شهرسازی نیز در حد امکان اعتبارات لازم را برای پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی استان اختصاص خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.