اتفاقات خوب در آب و فاضلاب دنا/ وقتی مسئولان برای رضایتمندی مردم پای کارند

0 1

اتفاقات خوب در آب و فاضلاب دنا/ وقتی مسئولان برای رضایتمندی مردم پای کارند

به گزارش خبرگزاری فارس از سی سخت، با رویکرد و مدیریت جدید در آب و فاضلاب دنا بیشتر مشکلات موجود در حال بر طرف شدن است.

سبحانی که طی حکمی از سوی برخه مدیرعامل  آب و فاضلاب استان به عنوان رئیس آب و فاضلاب  دنا منصوب شد از همان روز اول با مردم شهر سی سخت هم قسم شد که مشکل آب شرب شهر سی سخت را که چندین ماه است باعث رنج و عذاب آنها شده برطرف کند و شکستگی هایی که عمر چندین ماهه داشتند را اصلاح کند.

رئیس جدید آب و فاضلاب دنا با همکاری مجموعه آب و فاضلاب دنا تا به امروز توانستند به بخش زیادی از  وعده هایی که داده بودند عمل کنند و مشکل آب شرب را برطرف و شیر فلکه‌هایی که در سطح شهر مشکل داشتند را خریداری و به زودی نسبت به تعویض آنها اقدام کنند.

رئیس جدید و مجوعه آب و فاضلاب دنا در این مدت توانستند  ایستگاه پمپاژ آب شرب سرنجل‌کل را که پمپ آن  دچار سوختگی  شده بود با همکاری نیروهای بویراحمد تعویض کنند که گفتنی است ایستگاه مذکور  روستاهای کریک، تنگ سریز و ده برآفتاب  را آبرسانی می‌کند و پس از ۲ روز کاری در مدار قرار گرفت و روستائیان از نعمت آب شرب سالم برخوردار شدند.

با پیگیری‌های انجام شده آب و فاضلاب دنا، جوشکاری و تعمیر لوله ۵ اینچ خط انتقال (ایستگاه پمپاژ)   آب شرب مجتمع گورگنجو و سمرون که مدت زیادی دچار شکستگی شده بود و آب زیادی به هدر می رفت با همکاری نیروهای اتفاقات اصلاح و وارد مدار شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.