دستگاه‌های ذی‌ربط در اسرع وقت گزارش خسارت ناشی از سیل را به کمیسیون کشاورزی ارائه ‌کنند

0 3

محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص خسارت ناشی از سیل‌های اخیر در برخی از استان‌های کشور، گفت: به واسطه ورود سامانه بارشی اخیر به کشور شاهد بروز خسارات ناشی از سیل در هشت استان کشور بوده‌ایم که باید توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط میزان آن برآورد شود.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست امروز (یکشنبه ۹ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی دکتر قالیباف در نطق پیش از دستور خود از کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس خواست تا در اسرع وقت از عملکرد دستگاه‌ها و خسارت‌ها به باغات، دام و طیور به صحن مجلس گزارش ارائه کنند.

وی عنوان کرد:بنا به ماموریت محوله به کمیسیون کشاورزی از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌هایی جداگانه به وزیر جهاد کشاورزی، وزیر کشور و استانداران هشت استان سیل زده شامل فارس، یزد، هرمزگان، مازندران، تهران، کرمان، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان خواسته شد تا ظرف یک روز گزارشی از خسارت سیل به بخش‌های کشاورزی ارائه کنند.

عسکری تصریح کرد: پس از دریافت گزارش خسارات به بخش‌های کشاورزی آنها را طی نشست‌هایی مورد بررسی و جمع‌بندی قرار داده و گزارش نهایی خود را به صحن مجلس ارائه می‌کنیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.