صوت و تصویر فراگیر براساس قانون در انحصار و اختیار سازمان صداو سیما است

0 2

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(سه شنبه،۱۱ مرداد ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس،گفت: جلسه امروز کمیسیون فرهنگی، استماع گزارش عملکرد رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در صوت و تصویر فراگیر، VODها، شبکه‌های خانگی و نقش سازمان هم در تولید محتوا در راستای نظارت بر انتشار صوت و تصویر فراگیر بود که با حضور جبلی ریاست رسانه ملی و جمعی از نمایندگان برگزار شد.

نماینده مردم شهرکرد، بن، سامان در مجلس یازدهم افزود: در این جلسه بعد از گزارش جبلی دغدغه‌ها و پیشنهاداتی از طرف نمایندگان مطرح شد و رئیس این سازمان پاسخگوی مسائل عنوان شده بود.

وی در ادامه یادآور شد: صوت و تصویر فراگیر براساس قانون، در انحصار و اختیار سازمان صداو سیما است و مدیریت واحد برای صوت و تصویر فراگیر از الزامات مهم مدیریت فضای رسانه‌ای کشور است؛ در نظر داشته باشیم فضای رسانه‌ای کشور با یک پدیده نوظهور در عرصه جهانی روبرو است که انبوهی از مخاطبان را در بر می‌گیرد هر اتفاقی به سرعت در فضای مجازی منتشر و بازتاب دارد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در پایان خاطر نشان کرد: با گسترش فضای مجازی به وجود قانون برای اداره صوت و تصویر فراگیر از طرف مجلس لازم است و از طرف صدا وسیما نیز احساس می‌شود./

پایان پیام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.