پیگیری مسائل و مشکلات ایرانشهر و سایر مناطق حوزه انتخابیه در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان

0 2

عبدالناصر درخشان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار با مهندس پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: در این دیدار در خصوص موضوعات حوزه انتخابیه ازجمله مسائل، مشکلات و چالش ها بحث و گفتگو صورت گرفت.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، راسک، بمپور، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس ادامه داد: در این دیدار  مطرح شد که متاسفانه آن نگاهی که بنیاد مستضعفان باید به بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با جمعیت زیاد و شهرستان های زیاد، داشته باشد، آن نگاه وجود ندارد.

وی  افزود: شهر ایرانشهر که افتخار میزبانی از مقام معظم رهبری را داشته است، مشکلات فراوانی دارد و در محرومیت بسر می برد. البته در این دیدار، درخواست چمن مصنوعی برای تمام شهرستان های حوزه انتخابیه ارائه و در خصوص ولتاژ برق شهرستان ها، درخواست ترانسهای برق ارائه شد و نیز در خصوص مشکلات شهرداری های حوزه انتخابیه نیز صحبت هایی انجام شد.

درخشان بیان کرد: همچنین در این نشست در خصوص بحث حرفه آموزی و فناوری بحث هایی صورت گرفت و درخواست شد که در این زمینه با همکاری وزرات آموزش و پرورش هنرستان هایی در مناطق محروم شهرستان های حوزه انتخابیه درنظر گرفته شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.