بایدن می‌خواهند با تشدید ایران‌هراسی، اهداف آمریکا در برجام را محقق کند

0 3

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ادعای جدید بایدن درباره مذاکرات رفع تحریم‌های ایران، گفت: آمریکایی ها به طور یکجانبه از برجام خارج شدند و حالا طوری در مقابل دوربین های رسانه ها از ضرورت احیای توافق صحبت می کنند که گویی ایران تعهداتش را اجرایی نکرده و از آن خارج شده است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کاخ سفید با همراهی همپیمانان منطقه ای و غربی خودش درصدد ایجاد فضای منفی علیه ایران است، اظهار کرد: در واقع آمریکایی ها می خواهند با تشدید ایران هراسی، زمینه کوتاه آمدن کشورمان از اهداف مدنظر در برجام را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بارها انعطاف نشان داده و تلاش کرده با ارائه راهکار و پیشنهاد زمینه احیای برجام را فراهم کند، ادامه داد: این مهم در حالیست که رییس جمهور کنونی ایالات متحده زیر بار پذیرش این پیشنهادات نرفته است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بنابراین ادعای جدید بایدن درباره مذاکرات رفع تحریم‌های جمهوری اسلامی نیز بخشی از دسیسه های آنان علیه ملت ایران محسوب می شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع حتی اگر آمریکایی ها همه تحریم ها را بردارند، تاریخ نشان داده باز هم با موضوعی مانند حقوق بشر یا غیره اقدام به اعمال تحریم ها و محدودیت های جدید می کنند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.