توانمندی دریایی جمهوری اسلامی در سطح بالایی قرار دارد/ پیام صلح و دوستی در رزمایش دریایی

0 1

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهمیت برگزاری رژه نیروی دریایی روسیه با حضور ناوهای ایرانی، گفت: برگزاری رزمایش هایی از این دست پیام صلح، دوستی و وحدت را به همراه دارد.

نماینده مردم یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع همگرایی کشورهای همسایه باید منجر همکاری در بخش های مختلف از جمله دفاعی برای تامین امنیت منطقه شود.

وی در خصوص پیام برگزاری رزمایش ها به دشمنان مردم منطقه، ادامه داد: نیروهای فرامنطقه ای باید بدانند این سرزمین ها جای حضور آنها نیست لذا باید هر چه سریع تر از آن خارج شوند. در واقع حضور نیروهای فرامنطقه ای صرفاً موجب تنش آفرینی می شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به رزمایش اخیر بیانگر توانمندی دفاعی- نظامی ایران در عرصه دریایی است، افزود: به عبارتی نیروهای مسلح کشورمان امروزه به سطحی از آمادگی دست یافته اند که می توانند در سریع ترین زمان ممکن به اقدامات دشمنان پاسخ دهند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروزه شاهد دستاوردهای خوبی در عرصه دفاعی و نظامی هستیم که این موضوع در عرصه دریایی برای همگان مشهود است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.