عهد راهپیمایی کنندگان عاشورایی در یمن با امام حسین(ع)

0 3

عهد راهپیمایی کنندگان عاشورایی در یمن با امام حسین(ع)

انبوه یمنی‌های شرکت کننده در راهپیمایی عاشورا با امام حسین(ع) عهد بستند که به مقابله با طاغوت زمانه یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی ادامه دهند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شرکت کنندگان در راهپیمایی عاشورایی در یمن بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: ما پایبندی اصولی خود را به موضوعات جهان اسلام و در راس آنها مساله فلسطین ابراز می‌داریم و موضع ما ضد تجاوزگری اسرائیل و زورگویی آمریکاست. ما همبستگی خود را ملت‌های اسلامی اعلام و آنرا بخشی از تعهد دینی ما که مسامحه را نمی پذیرد، قلمداد می کنیم. ما مراتب انزجار خود را از هرگونه روند عادی سازی و روابط با دشمن اسرائیلی اعلام می‌داریم. ما به شدت حمله اسرائیل به غزه و هدف قرار دادن فرماندهان مقاومت وحملات متوالی این رژیم به مسجدالاقصی را محکوم می‌کنیم. ما حامی حق فلسطین در واکنش به حملات اسرائیل هستیم و از ملتهای آزاده می‌خواهیم که در کنار ملت مظلوم فلسطین بایستند. ما بر موضع خود در محور جهاد و مقاومت در برابر یهود و صهیونیست‌ها تا بیرون راندن آنها و آزادی مقدسات فلسطین تاکید داریم. ما در کنار ملت لبنان در مقابل تهدیدات اسرائیل و درکنار مقاومت اسلامی حزب الله هستیم.

در این بیانیه آمده است: توان مقاومت حزب الله فقط محدود به لبنان نیست و توان امت اسلامی است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: در سایه آتش بس اعلام شده با متجاوزان خطاب به ائتلاف سعودی می‌گوییم که دستان ما روی ماشه است و ما آماده مقابله با تجاوز و محاصره و زورگویی شما هستیم. موضع ما علیه تجاوز به کشورمان موضع اصولی برگرفته از هویت ایمانی است. موضع ما جهاد مقدس و وظیفه دینی و انسانی و ملی است و هر که در این باره افراط کند یا خیانت کند به هویت ایمانی خیانت کرده است.

در این بیانیه آمده است: در مقابله با دشمن هراندازه که چالش وجود داشته باشد، دریغ نخواهیم کرد. تسلیم نخواهیم شد و کرنش نخواهیم کرد به ویژه که سازش و تسلیم شدن آزادی و استقلال و کرامت ما را می‌

در پایان این بیانیه آمده است: در برابر امام حسین(ع) عهد می‌بندیم که ما به مقابله با یزید زمان و طاغوت زمانه آمریکا و اسرائیل و عوامل آنها ادامه دهیم تا با یاری خداوند پیروز شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.