با خودروسازانی که در تحویل به موقع خودروهای پیش‌فروش شده بدعهدی کردند، برخورد شود

0 22

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بدقولی خودروسازان در تحویل به موقع خودروهای پیش فروش شده، گفت: برخی مدیران حاضر در خودروساز‌ی‌ها، می‌پندارند فاصله قیمتی خودروهای پیش فروش‌ با خودروهای موجود در بازار بسیار است  بنابراین اگر به جای تحویل ۲ ماهه، خودرو ۱۰ ماهه نیز تحویل داده شود، مشتری باز هم می‌تواند از سود خوبی برخوردار شود.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: عدم تعهد به مشتری، نبود تعهد به بازار، بی‌توجهی به سرمایه اجتماعی که ناشی از تفکرات غلط برخی مدیران فعال در خودروسازی‌ها است، موجب بدقولی درتحویل به موقع خودروهای پیش فروش می‌شود.

وی با بیان اینکه بدقولی خودروسازان در تحویل به موقع خودرو، سرمایه اجتماعی را کاهش می دهد، اضافه کرد: کدام یک از مدیران از مجموعه تحت مدیریت خود در تولید خودرو بی‌اطلاع هستند که بدون توجه به این ظرفیت خودرو پیش فروش می کنند ولی در تحویل به موقع آن ناتوان هستند؟ بنابراین باید در این زمینه پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در بازار انحصاری، خودروساز مطمئن است که به هر روشی که خودرو را بفروشد، محصول تولیدی مشتری دارد، ادامه داد: باید با متخلفانی که در تحویل به موقع خودروهای پیش‌فروش شده بدعهدی کردند، برخورد شود و ضمن اخذ خسارت بابت تحویل دیرهنگام خودرو، شرایطی فراهم شود که این خودروها به موقع تحویل داده شوند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.