مطالبه توام ایجابی و سلبی در زمینه عفاف‌ و حجاب مانع از موج سواری معاندین می شود

0 3

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در توئیتی نوشت:

‏اگر در سال‌های گذشته ارگان‌هایی مانند وزارتخانه‌های فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، آموزش‌ و پرورش،علوم،کشور، ورزش‌ و جوانان و سازمان‌هایی مانند صدا و سیما و تبلیغات و… به وظایف خود در رابطه با عفاف‌ و حجاب به درستی عمل می‌کردند و دچار ترک‌ فعل‌های فاحش نمی‌شدند و همچنین مدعیان کنونی نیز با ‏این ترک‌فعل‌ها همراهی و یا به نشانه رضایت، سکوت نمی‌کردند، نیازی به ورود پلیس نبود!
در حالی که پلیس به جرم انجام وظیفه و یا نادر موارد اشتباه عملکردی از سوی دشمن به صورت هدفمند و برخی دوستان از روی ناآگاهی، ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می‌گیرد، سوالاتی ایجاد می‌شود که ‏آیا فعالان سیاسی، فرهنگی‌اجتماعی و رسانه‌ای، نهادهای مرتبط را به دلیل عدم انجام وظیفه و ترک‌فعل‌های صورت گرفته مورد انتقاد و مطالبه قرار داده‌اند؟

و آیا می‌دانند مطالبه توام ایجابی و سلبی در زمینه عفاف‌ و حجاب می تواند به سلامت اخلاقی جامعه کمک و از موج سواری معاندین جلوگیری نمایند!

‏به عنوان‌ نماینده‌ مردم از دستگاه‌های متولی، عمل به وظایف قانونی را مطالبه نموده و می خواهیم در صورت داشتن فعالیت‌های‌مثبت در زمینه عفاف‌ و حجاب اقدامات تبیینی و آموزشی خود را بصورت شفاف به مردم گزارش دهند.
موضوع رعایت حجاب باید بصورت ریشه ای و فرهنگ مبنا حل و فصل گردد./

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.