تحولات اقتصادی در وزارت تعاون مطالبه کمیسیون از وزیر پیشنهادی است

0 8

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه ۲۹ شهریورماه ) این کمیسیون با حضور وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با حضور حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور، زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن معرفی، سوابق و برنامه‌های خود را برای اعضای کمیسیون ارائه کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمایندگان عضو کمیسیون سوالاتی را در خصوص وضعیت حوزه یارانه‌ها در کشور و سیاست‌های وزارتخانه، نگاه وزیر به موضوعات اقتصادی، موضوعات بخش کارگری، قانون تعاون، سازمان‌های خدماتی و ناترازی صندوق‌های بازنشستگی مطرح کردند.

با اشاره به اینکه اولویت کمیسیون اقتصادی در خصوص وزیر پیشنهادی ایجاد تحولات اقتصادی است، افزود: امیدواریم با توجه به سوابق و تجارب زاهدی وفا در حوزه اقتصادی و نیاز وزارتخانه به چنین تجاربی وی رای لازم را از نمایندگان کسب و تحولات اقتصادی را در این مجموعه آغاز کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در ابتدای نشست امروز مواد ارجاعی طرح اصلاح قانون بانکداری اسلامی از صحن علنی در دستور کار قرار گرفت و با حضور دستگاه‌های اجرایی محورهای مربوطه بررسی شدند و گزارش نهایی طی روزهای آینده به صحن علنی ارائه می‌شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.