نشست مجمع عمومی سازمان ملل فرصت بزرگی برای تبیین سیاست های کشورمان است

0 19

محمود عباس زاده مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل اظهارداشت: نشست مجمع عمومی سازمان ملل پیش از اینکه یک رویداد سیاسی باشد یک اتفاق رسانه ای مهم است که همه جهان به آن توجه دارد و به نوعی همانطور که المپیک در ورزش بزرگترین رویداد این حوزه است این نشست نیز بزرگترین گردهمایی عالم سیاست است.

وی افزود: این اتفاق در ساحت سیاست و روابط بین الملل یک پدیده منحصر به فرد است و امسال جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح در آن شرکت می کند و باید از فرصت پدیده آمده استفاده کرد و به خوبی مواضع کشورمان تبیین شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غربی ها به دنبال به حاشیه راندن جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: فرصت حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و سخنرانی در این نشست و پس از آن جلسات و مصاحبه های حاشیه ای  شرایطی را برای رئیس جمهور فراهم می کند که با سیاست های غربی ها مقابله رسانه ای کند.

وی تاکید کرد:سیاست جمهوری اسلامی ایران ایجاد تعادل و رعایت احترام و منافع مشترک  با همه کشورها است و تلاش آمریکایی ها برای ممانعت از انجام سفر نشان دهنده اهمیت حضور هیئت ایرانی در نیویورک است./

پایان پیام 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.