پخت و توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ پرس غذا و میان وعده بین زائران اربعین توسط بهزیستی

0 3
پخت و توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ پرس غذا و میان وعده بین زائران اربعین توسط بهزیستی

نورعلیوند مدیر کل بهزیستی استان ایلام عصرامروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام از ساماندهی زائران گمشده در ایام  اربعین امسال با عنوان ستاد گمشدگان از سوی ستاد اربعین بهزیستی خبر داد و گفت: به منظور تسریع در روند ساماندهی گمشدگان در پایانه مرزی مهران یک پایگاه دیگر در شهر مهران راه اندازی شده است.

وی افزود: پرداخت کمک هزینه به زائران در راه مانده، تحویل مدارک هویتی، ساک و وسایل گمشده به صاحبانشان از دیگر خدمات این اداره کل به زائران در مرز مهران برشمرد.

مدیرکل بهزیستی استان ایلام از پخت و توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ پرس غذا و میان وعده بین زائران حسینی توسط این اداره کل در این مدت خبر داد.

نورعلیوند گفت: حمل زائران با ویلچر، اهدا ویلچر و عصا به صورت امانی و تعمیر ویلچر از دیگر خدمات این اداره کل به زائران در این مدت بوده است.

انتهای پیام

وی با اشاره به این که ۶۰۰ زائر گمشده توسط ستاد گمشدگان این اداره کل به خانواده هایشان تحویل داده شدند افزود: این افراد توسط کارکنان و تیم اورژانس اجتماعی بهزیستی مستقر در مرز تحویل خانواده هایشان شدند

نورعلیوند تصریح کرد: با برپایی این ستاد در ایام اربعین حسینی بهزیستی مکلف به ساماندهی زائران گمشده و نگهداری از آن ها تا زمان تحویل به خانواده هایشان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.