اتفاقات آتی در یمن متفاوت خواهد بود/ شرکت ها به هوش باشند

0 7

اتفاقات آتی در یمن متفاوت خواهد بود/ شرکت ها به هوش باشند

گروه عراقی موسوم به «الویه الوعد الحق» ضمن تأکید بر حمایت از ملت یمن، به ائتلاف متجاوز سعودی هشدار داد که دست از شرارت بردارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، گروه عراقی موسوم به «الویه الوعد الحق» (تیپ‌های وعده راستین) با صدور بیانیه‌ای درباره تازه‌ترین تحولات مربوط به آتش بس در یمن اعلام کرد: آتش بس موقت بین یمن و نظام شاخ شیطان (آل سعود) به اتمام رسید و ما تأکید می‌کنیم که تا پایان در کنار برادرانمان در یمنِ عزت، قهرمانی و جهاد ایستاده ایم.

در ادامه این بیانیه تأکید شد: ائتلاف شوم بداند که اگر دست از شرارت خود برندارد، از جانب ما آنچه را که برای دوست مسرت بخش و برای دشمن ناراحت کننده است، خواهید دید.

تیپ‌های «الوعد الحق» به همه شرکت‌هایی که در شبه جزیره عربستان فعالیت دارند، هشدار داد که تصمیم خود را برای قطع ارتباط و خروج از این کشور قبل از دیر شدن بگیرند چرا که این بار اگر اتفاقی رخ دهد، مثل گذشته نخواهد بود.

تیپ‌های الوعد الحق عراق در فوریه سال جاری چهار پهپاد را در آسمان امارات به پرواز درآورد و تاکید کرد که این پهپادها تأسیسات حیاتی را در ابوظبی هدف قرار داده است.

گفتنی است، آتش بس در یمن زیر نظر سازمان ملل از ۲ آوریل به مدت ۲ ماه برقرار شد و پس از آن ۲ بار نیز تمدید شد و دیروز یکشنبه، دوم اکتبر به پایان رسید. این در حالی است که محمد عبدالسلام رئیس هیئت مذاکره کننده صنعا اعلام کرد که «آنچه برخی از رسانه‌های مغرض در مورد توافق برای تمدید آتش بس منتشر کرده اند، صحت ندارد». صنعا ائتلاف متجاوز سعودی را مسئول به بن بست رسیدن مذاکرات برای تمدید آتش بس می‌داند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.