راهیابی ۸تیم به یکم هشتم نهایی والیبال ساحلی قهرمانی آسیا

0 4
راهیابی 8تیم به یکم هشتم نهایی والیبال ساحلی قهرمانی آسیا

به گزارش  خبرگزاری فارس از بندرعباس، بیست و دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از روز دوشنبه ۲۳ آبان در بندرعباس آغاز شد و تا ۲۷ آبان ادامه خواهد داشت.

ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی – آرش وکیلی) امروز (۲۴ آبان) موفق به شکست قطر سه شد، تیم ایران دو (بهمن سالمی – علیرضا آقاجانی) هنگ کنگ یک را از پیش رو برداشت و ایران سه (سینا شوکتی – عباس پورعسگری) نیز نماینده دوم قطر را شکست داد.

ایران چهار (مجتبی آرو – مهدی محفوظی) هم در دومین مسابقه خود مغلوب نماینده تایلند شد.

 تاکنون صعود هشت تیم ایران دو، ایران سه، چین یک، تایلند دو، قطر سه، ژاپن سه، قزاقستان یک و استرالیا سه به مرحله نخست حذفی قطعی شده است و تیم‌های شرکت کننده فردا برای هشت سهمیه دیگر تلاش خواهند کرد.

نتایج دومین روز مسابقات به شرح زیر است:

ایران دو (بهمن سالمی – علیرضا آقاجانی) ۲ – هنگ کنگ یک (پوئی لام وانگ – کیفانگ لام) صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۲)

چین یک (لایک جیانگ‌ها و جیا شین وو) ۲ – قزاقستان دو (نوردوس آلداش – کریل گورین) صفر (۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۸)

استرالیا دو (مارک نیکولای دیس – ایزاک کراچر) یک – قزاقستان یک (دیمیتری یاکوولف – سرگئی بوگاتو) ۲ (۲۱ بر ۱۷، ۲۱ بر ۲۳ و ۱۰ بر ۱۵)

استرالیا سه (توماس هاجز – زاکری شوبرت) ۲ – اندونزی دو (گیلانگ رامادان – شیا دانانگ پریبادی) صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۲)

ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی – آرش وکیلی) ۲ – قطر سه (عبدالله نسیم – محمد ایهاب ذاکی) صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۶)

   استرالیا یک (کریستفر مکیو – پائول برنت) صفر – ژاپن سه (کنسوک شوجی – جانپی ایکدا) ۲ (۲۰ بر ۲۲ و ۱۹ بر ۲۱)

  تایلند یک (سورین جونگ کلانگ – بانلو ناکپراک هنگ) صفر – چین سه (جائو شین لی- تائو شوئه) ۲ (۱۹ بر ۲۱ و ۲۰ بر ۲۲)

  عمان دو (احمد الحسنی – هیثام الشریکی) ۲ – هنگ کنگ دو (کایونگ وان – کینگ وانگ تسه) صفر (۲۱ بر ۷ و ۲۱ بر ۴)

 قطر یک (شریف یونس – احمد تیجان) ۲ – چین دو (یان وی ونگ – چائو وی جو) صفر (۲۱ بر ۱۶ و ۲۳ بر ۲۱)

عمان یک (هود الجلبوبی – مازین الهشمی) ۲ – هند (نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری) صفر (۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۵)

  قطر دو (عسام احمدمحمود – سیف الدین المجید) صفر – ایران سه (سینا شوکتی – عباس پورعسگری) ۲ (۱۹ بر ۲۱ و ۱۶ بر ۲۱)

ژاپن یک (یوشومی هاسه گاوا و ماساتو کروساکا) یک – قزاقستان سه (آرتم پتراسیانتس – ولادیسلاو پوستینیکوف) ۲ (۱۹ بر ۲۱، ۲۲ بر ۲۰ و ۱۲ بر ۱۵)

تایلند دو (پیتهاک تیپجان – پوراوید تائوواتو) ۲ – ایران چهار (مجتبی آرو – مهدی محفوظی) صفر (۲۱ بر ۱۷ و ۲۱ بر ۱۸)

برنامه سومین و آخرین روز مرحله مقدماتی این رقابت‌ها به قرار زیر است:

ساعت ۹
زمین یک: ایران سه (سینا شوکتی – عباس پورعسگری) – هند (نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری)
زمین دو: استرالیا سه (توماس هاجز – زاکری شوبرت) – ژاپن یک (یوشومی هاسه گاوا و ماساتو کروساکا)

ساعت ۱۰
زمین یک: استرالیا یک (کریستفر مکیو – پائول برنت) – اندونزی یک (محمد اشفیا – کاندرا رچماوان)
زمین دو: استرالیا دو (مارک نیکولای دیس – ایزاک کراچر) – عمان دو (احمد الحسنی – هیثام الشریکی)

ساعت ۱۱
زمین یک: قطر یک (شریف یونس – احمد تیجان) – تایلند سه (دانوینیت کئوسای – اینتوچ تکاکیوورا کول)
زمین دو: قزاقستان یک (دیمیتری یاکوولف – سرگئی بوگاتو) – هنگ کنگ دو (کایونگ وان – کینگ وانگ تسه)

ساعت ۱۴
زمین یک: ایران دو (بهمن سالمی – علیرضا آقاجانی) – تایلند یک (سورین جونگ کلانگ – بانلو ناکپراک هنگ)   زمین دو: چین سه (جائو شین لی- تائو شوئه) – هنگ کنگ یک (پوئی لام وانگ – کیفانگ لام)

ساعت ۱۵
زمین یک: قطر دو (عسام احمدمحمود – سیف الدین المجید) – عمان یک (هود الجلبوبی – مازین الهشمی)
زمین دو: اندونزی دو (گیلانگ رامادان – شیا دانانگ پریبادی) – قزاقستان سه (آرتم پتراسیانتس – ولادیسلاو پوستینیکوف)

ساعت ۱۶
زمین یک: ایران چهار (مجتبی آرو – مهدی محفوظی) – قزاقستان دو (نوردوس آلداش – کریل گورین)
زمین دو: چین یک (لایک جیانگ‌ها و جیا شین وو) – تایلند دو (پیتهاک تیپجان – پوراوید تائوواتو)

ساعت ۱۷
زمین یک: ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی – آرش وکیلی) – ژاپن دو (تاکومی تاکاهاشی – شیرو فوروتا)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.