دیدار رئیس مجلس با خانواده شهید مدافع امنیت روح الله عجمیان

0 18

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه جمعه (۲۷ آبان ماه) با حضور در منزل شهید مدافع امنیت روح‌الله عجمیان که در روز ۱۲ آبان سال جاری به طرز دلخراشی توسط اغتشاشگران در کرج به شهادت رسیده بود، ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده وی، از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه ما و مردم مدیون شهدا هستیم و امنیت ما مدیون شهدا است اظهار کرد: ما مسئولان بیش از دیگران مدیون شهدا و خانواده های آنان هستیم و این کار ما را مضاعف می کند؛ لذا وظیفه داریم برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم تا پاسدار خون این شهدای عزیز و مجاهدت و ایثار خانواده های شان باشیم.

رئیس قوه مقننه با تأکید بر اینکه حضور در منزل شهید را وظیفه خود می‌دانم، خطاب به پدر شهید روح‌الله عجمیان، عنوان کرد: متوجه شدم که شما از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستید، از اینگونه پدرها توقع تربیت چنین فرزندانی نیز وجود دارد.

دکتر قالیباف با اشاره به شهادت این شهید و برخی دیگر از مدافعان امنیت که در مظلومیت به دست افراد خشن و اوباش به شهادت رسیده اند تاکید کرد: امیدواریم با کار و تلاش، امنیت به صورت کامل برقرار شود و با افرادی که جوانان را اینگونه به شهادت می‌رسانند در قالب قانون قاطعانه برخورد شود.

لازم به ذکر است در این دیدار پدر شهید عجمیان ضمن تشریح وقایع روز شهادت شهید گفت: از شهادت فرزندم ناراحتی ندارم زیرا در دوران دفاع مقدس شاهد به شهادت رسیدن جوانان زیادی بودم و فرزند من هم مانند آن جوانان بود.

گفتنی است خواهران شهید نیز در این دیدار به بیان برخی مشکلات در بخش های جامعه کارگری و آموزش و پرورش پرداختند و برخی مشکلات شهرک امیرالمومنین کمالشهر کرج را نیز مطرح کردند.

در این دیدار یکی از برادران شهید درخواست برخورد قاطع با اغتشاشگران و مخلان امنیت را داشت و گفت: این آمادگی را دارم تا به همراه فرزند خردسالم با دست خالی در مقابل آشوبگران و برای تأمین امنیت مردم بایستم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.