ترورهای کور، انتقام ضدانقلاب از مردم به دلیل همراه‌نشدن با آنان است/هجمه استکبار به بسیج بیانگر تاثیرگذاری این نهاد مردمی است

0 4

ترورهای کور، انتقام ضدانقلاب از مردم به دلیل همراه‌نشدن با آنان است/هجمه استکبار به بسیج بیانگر تاثیرگذاری این نهاد مردمی است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا پیش از ظهر امروز در همایش جهادگران فاطمی ۲که با محوریت پاسداشت شهید مدافع امنیت غلامرضا بامدی در سالن آزادی سنندج برگزار شد، با تبریک هفته بسیج و تسلیت شهدای مدافع امنیت، اظهار کرد: نهاد مقدس بسیج با تدبیر حکیمانه امام در ماه‌های اول پیروزی انقلاب با یک دیدگاه بلند و با هدف نقش قائل شدن برای آحاد مردم در همه شئون و مسائل اداره جامعه شکل گرفت.

وی خاطرنشان کرد: معجزه‌آسا و معجزه‌گون بودن بسیج به‌ دلیل ارائه خدمات مختلف این نهاد انقلابی و مردمی در طول تاریخ به جامعه است.

استاندار کردستان افزود: نقش‌آفرینی در عرصه دفاع مقدس یکی از مهم‌ترین صحنه‌های رشادت‌ بسیجیان جان برکف بود این نهاد مقدس بعد از جنگ نیز با ورود جدی به عرصه خدمت‌رسانی، محرومیت‌زدایی و کمک به مردم تاثیرگذاری خود را ثابت کرد.

زارعی‌کوشا کارنامه بسیج را در عرصه خدمات و عملکرد قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: یکی از معیارهایی مرور عملکرد بسیج ما را به اهمیت و توفیق این نهاد واقف می‌کند تمرکز دشمن برای تخریب این نهاد بوده است.

وی عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی از اول انقلاب تاکنون به تهاجم و تخریب این نهاد مقدس روی آوردند اما همواره ناکام مانده‌اند.

استاندار کردستان افزود: از زمان تشکیل بسیج تا به امروز دشمنان به انحای مختلف این نیروی توانمند مردمی را مورد هجمه قرار داده و سعی دارند القا کنند که این مجموعه، مجموعه‌ای خاص غیر از مردم است.

زارعی‌کوشا گفت: طی چند ماه اخیر شاهد بودیم که تمام توان امپراطوری رسانه‌ای استکبار و معاندین منطقه برای ضربه زدن به نظام و مردم فضاسازی می‌کنند که یکی از نهادهایی که مورد تهاجم قرار گرفته، بسیج است و این نشان از اثرگذاری آن است.

وی افزود: فتنه رسانه‌ای برای این است که دولت و نظام را از مسیری که برای توسعه و رفع عقب‌ماندگی‌ها با شتاب شروع شده است باز بدارند.

استاندار کردستان با بیان اینکه امروز جامعه نیازمند ارائه و بازگویی درست حقایق و رسواسازی دشمنان است، گفت: نخبگان، اساتید، هنرمندان و اقشار مختلف بسیجی باید در مسیر جهاد تبیین گام بردارند.

به گفته زارعی‌کوشا، جوانان باید آسیب‌های اغتشاشات را برای جامعه تبیین کنند چرا که این اتفاقات، اتفاقی نبوده و پشت‌پرده‌هایی دارد و باید روشنگری شود.

استاندار کردستان با بیان اینکه دشمنان پس از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها برای نخستین روز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس برنامه‌ریزی کردند اما با شکست مواجه شدند، گفت: امروز دشمنان با یک کلاغ، چهل کلاغ کردن جمعیت محدود ۴۰ تا ۵۰ نفری اغتشاشگران را چندین برابر بازتاب و منعکس می‌کنند، اما جمعیت‌های چندمیلیونی مردم در دفاع از نظام را نشان نمی‌دهند.

زارعی‌کوشا خاطرنشان کرد: مزدوران ضدانقلاب وقتی از همراهی مردم ناامید شدند به قصد انتقام‌گیری از مردم ترورهای کور را برنامه‌ریزی کرده‌اند که حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ، ایذه و استان‌های اصفهان و کردستان مصادیق آن است.

وی افزود: امروز نیاز است همه آحاد مردم و افراد صاحب‌نظر و صاحب بیان و قلم در راستای افشای توطئه دشمنان اقدام کنند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خانواده شهید بامدی مسوول گروه جهادی شهید همت دانشگاه آزاد سنندج و خانواده شهید جواهری تقدیر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.