ساخت ۴۵۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مهرستان

0 14

ساخت ۴۵۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مهرستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهرستان گفت: در حال حاضر ۴۵۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان در دست ساخت است که با اقدامات مطلوب صورت گرفته تعداد واحدها فراتر از برنامه پیش بینی شده طی سال نخست اجرای این طرح در منطقه یعنی ۳۲۶ واحد است.

محمد سعید ملازهی در گفت وگو با ایسنا- افزود: طرح ملی نهضت مسکن به عنوان یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین طرح‌های دولت سیزدهم نه تنها مردم را خانه دار می کند بلکه موجی از امیدواری در جامعه را رقم زده است زیرا فرصت بسیار مناسبی را برای رونق تولید و اشتغال نیز فراهم کرده است.

وی ادامه داد: از مجموع پروژه های در دست ساخت طرح نهضت ملی مسکن در مهرستان ۱۲۷ واحد با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد تا پایان سالجاری آماده بهره برداری می شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهرستان کل ثبت نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان را بیش از سه هزار و ۵۹۲ نفر ذکر کرد و گفت: از مجموع کل ثبت نام کنندگان ۹۲۹ واجد شرایط شناخته شدند که ۸۰۰ نفر از آنان تاکنون تأیید نهایی شده اند.

ملازهی با بیان اینکه ۴۵۱ نفر از مجموع متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن مهرستان اقدام به واریز کرده اند، افزود: سهمیه این شهرستان از این طرح ساخت یک هزار واحد در طی چهار سال است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.