بسیج اکسیر رهایی بخش کشور از مشکلات است

0 17

علی کریمی فیروزجائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست خود با فرهنگیان بسیجی، عنوان کرد: فرهنگ بسیج مبتنی بر اراده های پرشور ایمانی و اعتقادی است.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور بسیج را کانون مهر و عطوفت، صداقت، شجاعت و ایستادگی در طریق توحیدی دانست و افزود: پیشرفت‌های ۴۰ ساله کشور با تکیه بر فرهنگ بسیج حاصل شده است.

نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم ادامه داد: اوج خدمات بسیج در عرصه دفاع مقدس و کسب فتوحات پرشمار در مناطق عملیاتی نمایان شد.

این مسئول پارلمانی بسیج را بنیان مرصوص انقلاب توصیف و خاطرنشان کرد: بسیج میلیونی ملت ایران در قالب‌های اقشار و صنوف متکثر و سلایق و اقوام مختلف راه را برای طمع ورزی دشمنان به کیان انقلاب اسلامی سد کرده است.

کریمی فیروزجایی دستاوردهای بسیج را درخشان و پشتوانه امنیت ملی دانست و افزود: نهاد سپاه و بسیج بعنوان مردمی ترین نهاد انقلاب اسلامی بر تارک این نظام الهی می درخشند. بسیج گوهر صیقل یافته در چشمه جوشان ولایت و رهبری است که توان راه اندازی جنبش جهانی علیه مظاهر کفر و الحاد را دارد.

وی با اشاره به عبور کشور از شرایط سخت تحریمی افزود: ملت ایران با روحیه و فرهنگ بسیجی از گردنه های سخت در طول سال‌های گذشته عبور کرده است.

وی گفت: فشار حداکثری استکبار و متحدانش علیه کشورمان در شرایط کنونی ناشی از عصبانیت آنان از پیشرفت‌های وسیع و خیره کننده انقلاب است.

دبیر هیأت رئیسه مجلس یازدهم تصریح کرد: اراده جمهوری اسلامی مبتنی بر سازش ناپذیری برابر مظهر استکبار جهانی است.

عضو مجمع نمایندگان مازندران اظهار کرد: قوای سه گانه در کنار مردم با تکیه بر فرهنگ بسیج خواب سردمداران نظام سلطه را برای اختلال در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی آشفته خواهند ساخت.

این نماینده مجلس گفت: مجلس و دولت با گشایش در عرصه های فرهنگی و اقتصادی و تقویت امید در کشور راه موج سواری معاندان را سد خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.