۱۳ هزار ایرانی با تسلیحات شیمیایی آلمانی به شهادت رسیدند/ غرب باید پاسخگوی حقوق بشر باشد

0 3

زهره الهیان  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به برگزاری نشست شورای حقوق بشر به منظور تصویب قطعنامه علیه ایران در مورد حوادث اخیر و نقض حقوق زنان و حقوق بشر، گفت: این قطعنامه با پیشنهاد آلمان در دستور کار شورای حقوق بشر قرارگرفته است؛ کشوری که با سلاح های شیمیایی که به صدام تحویل داد موجب شهادت و مجروح شدن هزاران نفر از هموطنان کشورمان شد.

رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ادعای عدم رعایت حقوق بشر توسط کشورمان از سوی آلمان همانند طنز روزگار است، اظهار کرد: تاریخ فراموش نخواهد کرد که روزگار نه چندان دور آلمان با فروش تسلیحات کشنده شیمیایی به صدام موجب شهادت ۱۳ هزار و مجروح شدن ۱۰۰ هزار مردم بیگناه و زن وکودک کشور عزیزمان شد.

غرب باید به افکارعمومی دنیا در ارتباط با حقوق بشر پاسخگو باشد

وی تصریح کرد: حالا همین آلمان برای ما مدعی حقوق بشر شده و ژست حقوق بشری می گیرد!؛ البته به یاری خدا امروز همزمان با برگزاری نشست اصلی در ژنو، جمهوری اسلامی ایران نیز بیانیه ای را در پاسخ به اتهامات حقوق بشری غرب علیه ایران قرائت خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد حقوق مردم ایران به دست اصلی ترین ناقضان حقوق بشر که دستشان به خون هزاران مرد، زن و کودک بی گناه آلوده است پایمال شود ،درارتباط با حقوق بشر این غرب است که باید به افکارعمومی دنیا پاسخگو باشد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.