رهبر جنبش انصارالله: هدف دشمنان تسلیم کردن ملت یمن است

0 4

رهبر جنبش انصارالله: هدف دشمنان تسلیم کردن ملت یمن است

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: ملت یمن از نظر سطح ایستادگی و مقاومت و جانفشانی و ایثار در صدر ملت‌ها قرار دارد که ضعف و خواری و سازش را نمی‌پذیرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سیدعبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن امروز در سخنانی تاکید کرد که اگر امت اسلام آمادگی ایثار و جانفشانی را نداشته باشد، بهره‌ای پیروزی و عزت و رشد و شکوفایی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید

محورهای مهم سخنان الحوثی:

دشمنان اگر بتوانند، هرگز امت را به حال خود رها نخواهند کرد و به شیوه‌های مختلف برای سرکوب ملت‌های مسلمان آنها را هدف قرار خواهند داد.

امت اسلام با چالشهای بسیار بزرگی روبرو هستند، دشمنان امت با نفوذ و هدف قرار دادن امت، طمع ورزی زیادی برای سیطره بر ثروت و سرنوشت آنها دارند.

دشمنان امت در حال حاضر جنگ نرم را در سطح فرهنگی و فکری برای ضربه زدن به جوانان امت در وهله اول، به راه انداخته اند.

رهبر انصارالله با اشاره به برنامه و  تلاشها و اقدامات هدفمند رژیم سعودی در قالب هیئت تفریح و سرگرمی برای به فساد کشاندن جوانان عربستان و از بین بردن ارزشهای اخلاقی والای اسلام تاکید کرد: نظام سعودی، سردمداری فعالیتهای ویرانگر و خرابکارانه برای از بین بردن ارزشهای اسلامی و اخلاقی را در پیش گرفته است.

وی با محکوم کردن مجدد سازشکاران عرب که بر خلاف اراده ملتهای خود به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روی آورده  اند، گفت: جبهه آمریکا و اسرائیل با هرکس که دشمن اسرائیل باشد، دشمنی می کند.

آمریکا، اسرائیل و  انگلیس و مزدوران منطقه ای آنها خواهان اشغال یمن و سرسپرده و  تسلیم شدن این کشور در برابر خود هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.