ماجرای هدیه رهبر انقلاب به محمدحسین پویانفر و علاقه آرتین سرایداران به او+عکس و فیلم

0 5

ماجرای هدیه رهبر انقلاب به محمدحسین پویانفر و علاقه آرتین سرایداران به او+عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، چند روز پیش بود که محمدحسین پویانفر مداح سرشناس کشورمان در فضای مجازی، خبر از چفیه هدیه شده رهبر انقلاب به خود داد. این هدیه در دیدار اخیر خانواده آرتین سرایداران با رهبری، از سوی ایشان برای این مداح کشورمان ارسال شد.


توئیت محمدحسین پویانفر درخصوص هدیه رهبر انقلاب

برای تسکین دردمان، مداحی لالایی محمدحسین پویانفر را گوش می‌دادیم

برای باخبر شدن از جزئیات این ماجرا با ابوالفضل خوش‌نژاد داماد خانواده شهید سرایداران که از حاضران در این دیدار بود گفت‌وگویی داشتیم. او در این خصوص اظهار داشت: بعد از وقوع ماجرای تروریستی حرم شاهچراغ (ع) و به شهادت رسیدن پدر، مادر و آرشام فرزند خانواده ما، برای تسکین دردها و رنج‌هایمان، مدام صوت مداحی از محمدحسین پویانفر با موضوع لالایی برای حضرت علی اصغر (ع) را گوش می‌دادیم.

صوت این مداحی را اینجا بشنوید:

آرتین: بگو بیاید و برای من هم بخواند

خوش‌نژاد ادامه داد: آرتین زمانی که صدای این مداحی را شنید، از ما خواست که آن را گوش بدهد، زمانی که مداحی به پایان رسید گفت: این را چه کسی خوانده است؟ به او گفتیم صدای محمدحسین پویانفر است. بعد او گفت بگو بیاید و برای من هم بخواند.


ابوالفضل خوش‌نژاد داماد خانواده سرایداران در کنار آرتین در دیدار رهبر انقلاب

هرشب با صدای مداحی پویانفر می‌خوابد

داماد خانواده سرایداران گفت: به هر نحوی بود، شماره محمدحسین پویانفر را پیدا کردیم و ماجرا را برای ایشان نقل کردیم و او بلافاصله به شیراز آمد و با آرتین دیدار کرد. این دیدار شروع رابطه عاطفی آرتین با او بود، طوری که آرتین هرشب با شنیدن صوت این مداحی حال چه با پخش کردن مداحی یا چه از طرق تماس تلفنی یا تصویری با آقای پویانفر به خواب می‌رود.


آرتین سرایداران در کنار محمدحسین پویانفر

وی افزود: آرتین بسیار به محمدحسین پویانفر علاقه دارد و در روز حتماً یک مرتبه چه به صورت تماس صوتی یا تصویری با او صحبت می‌کند.

فیلمی از ابراز علاقه آرتین سرایداران به محمدحسین پویانفر

به رهبر انقلاب درباره ارتباط آرتین و پویانفر گفتم

خوش‌نژاد با اشاره به اینکه ۲۹ آذرماه بود که برای دیدار با مقام معظم رهبری همراه با خانواده دیگر شهدای شاهچراغ دعوت شده بودیم که شب همان روز نیز بنا بود آرتین در کنار محمدحسین پویانفر در یزد برای برنامه «سلام فاطمه» حضور پیدا کند، گفت: بعد از دیدار که توفیق شد با آرتین محضر رهبر انقلاب برسیم، خدمت آقا درخصوص زحمات آقای پویانفر گزارش دادم و از ارتباط عاطفی آرتین با او عرض کردم.


تصویری از دیدار آرتین با رهبر انقلاب

رهبر انقلاب: دعاگوی آقای پویانفر هستم

داماد خانواده سرایداران تصریح کرد: مقام معظم رهبری با ابراز رضایت از این اتفاق فرمودند: سلام قلبی من را به ایشان برسانید و بگویید حتماً صدقه دهند. من برایشان دعا می‌کنم. بعد ایشان چفیه‌‌ای را به عنوان هدیه برای آقای پویانفر به ما دادند.

حضور آرتین در اجتماع «سلام فاطمه» بعد از دیدار با مقام معظم رهبری

وی در پایان در خصوص حال و شرایط فعلی آرتین هم گفت: الحمدلله این روزها نسبت به قبل حال بهتری دارد البته همچنان مادر و پدر و برادش آرشام در ذهنش هستند. روز قبل که مصادف با روز مادر بود، در حال تاب بازی بود و داشت تاب خالی را هل می‌داد که از او پرسیدم چکار می‌کنی؟ گفت: دارم بابا، مامان و آرشام را هل می‌دهم.

فیلمی از تاب بازی کردن آرتین در روز مادر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.