آماده‌باش ۲۰۰ نیروی راهداری در بوشهر همزمان با هشدار هواشناسی

0 17
آماده‌باش 200 نیروی راهداری در بوشهر همزمان با هشدار هواشناسی

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالکریم اخترشناس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر امشب در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اقدامات لازم به منظور کنترل سیلاب احتمالی انجام شده و تجهیزات و ماشین آلات راهداری در نقاط پر حادثه و کوهستانی که احتمال انسداد مسیر در آنها وجود دارد مستقر شده است.

وی با اشاره به اینکه طی هفته های اخیر برای چهارمین مرحله همه مرخصی نیروهای راهداری استان لغو شده و در آماده باش کامل می باشند، افزود: کلیه اکیپ‌های راهداری در حالت آماده باش صد در صدی قرار دارند و همه مسیرهای مواصلاتی استان از طریق مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای رصد و مورد بررسی مستمر قرار خواهد گرفت.

وی از رانندگان درخواست کرد که از عبور و مرور در مسیرهای آبرو و توقف در حاشیه پل ‌ها و رودخانه ‌های فصلی جداً خودداری نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل در انسداد مسیرها، از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل منتقل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطرنشان کرد: در راستای طرح راهداری زمستانی، ۲۰۰ نیرو، ۱۶۴ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و ۱۶  راهدارخانه فعال شده است.

اخترشناس با اشاره به لغزندگی محورهای ارتباطی استان درپی بارندگی و احتمال ریزش کوه در مسیرهای کوهستانی، از مردم خواست از سفر غیرضروری خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.