بازگشایی ۱۸۶ راه روستایی مسدود در استان قزوین

0 6
بازگشایی ۱۸۶ راه روستایی مسدود در استان قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، جواد حق‌لطفی با بیان اینکه بارش برف سنگین در شبانه روز گذشته ۲۲۸ محور روستایی در استان را مسدود کرد، گفت: تاکنون ۱۸۶ محور بازگشایی شده و عوامل راهداری در تلاش برای باز کردن ۴۲ محور دیگر هستند.

وی افزود: عملیات بازگشایی این تعداد راه روستایی از ساعات آغازین بامداد امروز دوشنبه توسط راهداران استان آغاز و تا دقایقی پیش ادامه داشت.

این مقام مسئول از آماده باش تمام نیروهای راهداری در سطح استان برای انجام عملیات راهداری زمستانی و خدمات رسانی به مردم خبر داد و اضافه کرد: در شبانه روز گذشته و به دنبال بارش سنگین برف و کولاک عملیات برف‌روبی در محورهای اصلی و شریانی با استفاده از ۳۰۰ دستگاه خودرو و ۴۵۰ نیروی راهدار انجام شد.

حق‌لطفی ادامه داد: با تلاش بی وقفه همین تیم‌ها هیچ یک از راه‌های شریانی و اصلی استان حتی برای لحظه‌ای مسدود نشد و تردد با وجود بارش شدید برف برقرار بود.

وی با بیان اینکه تلاش راهداران استان در مسیرهای روستایی نیز تا بازگشایی آخرین محور مسدود ادامه خواهد یافت، افزود: در پی بارش برف در شبانه روز گذشته ۳ هزار و ۲۷۵ تن ماسه و نمک برای برف‌روبی راه‌ها مصرف شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.