توزیع تجهیزات ورزشی در بیش از هزار مدرسه کم‌برخوردار گیلان

0 3
توزیع تجهیزات ورزشی در بیش از هزار مدرسه کم‌برخوردار گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امیر سراجی در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع تجهیزات ورزشی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در بیش از هزار مدرسه کم برخوردار گیلان اظهار کرد: مربی تربیت بدنی برای انجام فعالیت‌های آموزشی خود نیاز به تجهیزات دارد و ما موظف هستیم همه امکانات لازم را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهیم، لذا امسال با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات و امکانات ورزشی تهیه و در بیش از هزار مدرسه استان توزیع  که از ظرفیت شهرستان‌ها و مناطق نیز استفاده شد.

وی با بیان اینکه تجهیزات ورزشی بر اساس نیازسنجی مدارس کم برخوردار توزیع شد، گفت: این طرح با هدف ارتقای شاخصهای تربیت‌بدنی مدارس با اولویت مدارس مناطق کم‌برخوردار، بهبود وضعیت سلامت و تندرستی دانش‌آموزان این مناطق اجرا شد.

به گفته معاونت تربیت بدنی و سلامت گیلان، با برگزاری برنامه‌های مختلف و توزیع لوازم ورزشی در مدارس تلاش می‌کنیم تا با افزایش فعالیت‌های بدنی زمینه سلامتی دانش‌آموزان را بیش از گذشته فراهم کنیم.

سراجی با اشاره به توزیع بیش از ۲۰ قلم تجهیزات ورزشی در بین مدارس افزود: این تجهیزات شامل؛ تشک ورزشی، تور دروازه فوتسال، تور میله والیبال پیراهن و شورت ورزشی، صفحه شطرنج، طناب ورزشی، توپ و راکت تنیس روی میز، راکت بدمینتون، توپ فوتسال، توپ والیبال بود که به مدارس کم‌برخوردار اختصاص یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.