پایداری ارتباطات مخابراتی کردستان در بارش‌های سنگین برف

0 3
پایداری ارتباطات مخابراتی کردستان در بارش‌های سنگین برف

آزاد حکمت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به هشدارهای هواشناسی، بارندگی‌ها و بارش برف سنگین اظهار داشت: با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مخابراتی در تمام شرایط، آماده ارائه خدمات در مواقع اضطراری هستیم و با انجام کارهای مقدماتی و مدیریت بحران، در تمام حوزه‌ها و بدون هیچ مشکلی خدمات مخابراتی به مشتریان همچون گذشته ارائه می‌شود.

وی افزود: با تشکیل تیم‌های فنی و متخصص همه بخش‌های مختلف ارتباطات در استان در حالت آماده‌باش قرار داشتند تا در صورت وقوع مشکل به مرتفع کردن آن بپردازند.

حکمت همچنین اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده‌شده و آماده‌باش کامل همکاران ما در بخش‌های فنی و رفع خرابی‌ها در اسرع وقت، علی‌رغم انسداد برخی راه‌های مواصلاتی در برخی ایستگاه‌ها تا این لحظه ارتباط مخابراتی در سطح استان پایدار بوده و قطعی رخ نداده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت پایداری ارتباط در تمامی مواقع، این منطقه برای شرایط بحرانی با رویکرد پدافند غیرعامل پیش‌بینی‌های لازم را در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان عنوان کرد: در حال حاضر در سه حوزه ارتباطات سیار، دیتا و تلفن ثابت مشتریان منطقه کردستان از خدمات بروز و باکیفیت مخابراتی استفاده خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.