اگر اروپا موضع خود را در خصوص سپاه پاسداران تغییر ندهد نیروهای نظامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا به عنوان تروریست شناخته خواهند شد

0 4

مجتبی رضاخواه در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ، در واکنش به مواضع اخیر کشورهای اروپایی برای تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برقراری امنیت و مبارزه با تروریسم در منطقه حضور بسیار فعال و پر رنگی داشته است. اگر سپاه نبود، نیروهای تروریستی در عراق، سوریه و کشورهای اطراف بسیار توسعه پیدا می کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: در داخل ایران نیز، سپاه پاسداران بود که جلوی تجاوزگری نیروهای تروریستی صدام و کشورهای حامی این جنایتکار ایستاد بنابراین طبیعتا اقدام نابخردانه اخیر پارلمان اروپا با واکنش مجلس شورای اسلامی همراه خواهد بود.

وی افزود: نیروهای امنیتی خارجی و مزدوران داخلی آنها با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد و برخورد سخت تری با آنها توسط جمهوری اسلامی صورت خواهد گرفت.

رئیس شورای اجرایی گروه بین المجالس جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: اگر اروپا موضع خود را در خصوص سپاه پاسداران تغییر ندهد نیروهای نظامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نیروهای امنیتی آنها به عنوان تروریست شناخته خواهند شد چراکه اینها بودند که در سوریه، عراق و افغانستان مردم را به خاک و خون کشیدند و باید در یک فرصت مناسب به جنایت آنها رسیدگی شود که در این خصوص مجلس ایران به این موضوع ورود خواهد کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.