تقویت زیرساخت های دانشگاه های استان بوشهر

0 1

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: این نشست برای پیگیری مطالبات و نیازمندی‌های مراکز آموزش عالی استان بوشهر از جمله دانشگاه خلیج فارس به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی استان بوشهر و دانشگاه فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

وی ادامه داد: دانشگاه خلیج فارس نیازمندی‌هایی در حوزه تأمین تجهیزات و تکمیل خوابگاه‌هایی دانشجویی داشت، با وزیر علوم صحبت کردیم، قرار شد طی تفاهم نامه‌ای با استانداری بوشهر به صورت ۵۰ – ۵۰ اعتباری تا سقف ۵۰ میلیارد تومان برای دانشگاه‌های استان در نظر بگیرند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: در همان جلسه با استاندار بوشهر صحبت شد و ایشان موافقت کردند ۲۵ میلیارد تومان را از منابع استانی تأمین کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از این مبلغ تا سقف ۱۵ میلیارد برای تکمیل زیرساخت‌ها و توسعه دانشکده فنی امام خامنه ای در نظر گرفته خواهد شد. همچنین وزیر محترم دستور دادند علاوه بر اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی، ۵ میلیارد تومان نیز مستقلاً برای تکمیل پروژه‌های حائز اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر اختصاص داده شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.