تمام محورهای چهارمحال و بختیاری باز است/ استقرار ۴۵۰ راهدار در جاده‌ها

0 14
تمام محورهای چهارمحال و بختیاری باز است/ استقرار 450 راهدار در جاده‌ها

روح‌الله غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: با اعلام هشدار سطح نارنجی و آغاز بارش برف در استان، ۴۵۰ نیروی راهدار از روز گذشته در حالت آماده‌باش کامل قرار گرفته‌اند و هم‌اکنون مشغول امدادرسانی و بازگشایی مسیرها هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از ساعات ابتدایی شروع بارش برف عملیات برف‌روبی و شن و نمک‌پاشی در محورهای مواصلاتی استان آغاز شده و در حال حاضر مسیر مسدودی در استان نیست.

وی افزود: به دلیل همراه نداشتن زنجیرچرخ یا تصادفات جزئی تردد در برخی محورها کند است که راهداران با تمام تلاش در حال کمک به مردم هستند.

غلامی بیان کرد: ۴۲ گروه راهداری با بیش از ۳۰۰ خودروی سبک، نیمه‌سنگین، سنگین و برف‌روب و تهیه شن و ماسه برای مواجه‍ه با بارش‌ها در جاده‌های مواصلاتی استان مستقر هستند.

وی اظهار داشت: هم‌اکنون تردد در تمامی محورهای استان جریان دارد و رانندگانی که قصد سفر دارند پیش از حرکت با شماره ۱۴۱ راهداری تماس گرفته و از وضعیت راه‌ها اطمینان حاصل کنند.

غلامی گفت: از مردم تقاضا داریم از سفرهای غیرضرور خودداری کنند و در صورت لزوم به سفر زنجیرچرخ، وسایل گرمایشی و البسه کافی به همراه داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.