سپاه ضامن امنیت و پاسدار کشور است/ تداوم لفاظی‌های انگلیس علیه سپاه عواقب دارد

0 7

علی کریمی فیروزجایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: انگلیسی ها با تداوم سیاست نابخردانه خود در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد بازی خطرناکی شده اند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهاد راهبردی و استراتژیک جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: سپاه یک سازمان قانونی و مسئول امنیت و پاسدار کشور است که اهانت به آن پذیرفتنی نیست.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با اشاره به تشدید حملات دیپلماتیک انگلیسی ها علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: تداوم این سیاست مزدورانه تبعات ناگواری برای انگلیس و حامیان اروپایی آن در پی دارد.

وی با بیان اینکه تروریستی نامیدن سپاه از سوی انگلیس تبعات زیانباری برای آن کشور بدنبال دارد، افزود: در صورتی که انگلیس نیت شومش را عملیاتی کند با پاسخ قاطع و کوبنده جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: رفتار عصبی مقامات انگلیس ناشی از زخم کاری آن کشور از دست سربازان بیدار امنیت و سپاه قهرمان است، سپاه به عنوان پاسدار و ضامن امنیت کشور مورد تکریم و احترام قاطبه ملت ایران است.

کریمی فیروزجایی تصریح کرد: سپاه با هوشمندی و بصیرت ستودنی به نیروی واکنش سریع در برابر توطئه های دشمنان انقلاب تبدیل شده است، حمایت قاطع مردم از سپاه بزرگ ترین سرمایه آن در مسیر پیشرفت و بالندگی است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.