صدور مجوز ۲ خانه مسافر در شهرستان مهران

0 1
صدور مجوز 2 خانه مسافر در شهرستان مهران

فرزاد شریفی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام از صدور مجوز فعالیت ۲ خانه مسافر در شهرستان مهران خبر داد و گفت: با توجه به‌ این که توسعه صنعت گردشگری امری ضروری است، این مجوز برای مالکان خانه‌هایی که علاقه‌مند به فعالیت در بخش گردشگری هستند، صادر می‌شود.

وی افزود: مسافران و گردشگران نیز برای امنیت بیشتر و دریافت خدمات مطلوب‌تر از خانه‌های دارای مجوز از اداره‌کل استان برای اقامت استفاده کنند و در صورت مشاهده تخلفات احتمالی، شکایات خود را برای بررسی و پیگیری به حوزه گردشگری استان اطلاع دهند.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت: کارت صدور مجوز بهره‌برداری از خانه‌ها با هدف ارتقای امنیت گردشگران و سامان‌دهی و نظارت بهتر بر این واحدها انجام می‌شود و کمیته هماهنگی خانه‌ مسافر با هدف برنامه‌ریزی بهینه و رسیدگی به شکایات و تخلفات احتمالی تشکیل شده است.

شریفی عنوان کرد: با توجه به ضرورت سامان‌دهی خانه‌مسافرها، صدور مجوز با ضوابط دنبال می‌شود و انتظار می‌رود مالکان خانه‌مسافرها نیز مطابق ضوابط نسبت به فعالیت و پذیرش مسافر اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.