واگذاری زمین به ۲۰۰۰ خانواده معظم شهدا و ایثارگران استان خوزستان/افتتاح سه ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خوزستان

0 3

مراسم اعطای اسناد واگذاری زمین مسکونی به ۲۰۰۰ خانواده معظم شهدا و ایثارگران واجد شرایط روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه در سفر استانی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در این مراسم اسناد زمین‌های مسکونی به صورت نمادین به تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اعطا شد و در مجموع اسناد واگذاری زمین مسکونی به ۲۰۰۰ خانواده معظم شهدا و ایثارگران اعطا شد.
ساختمان‌های اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های رامشیر، بند امام خمینی (ره) و هفتکل نیز در این مراسم به بهره‌برداری رسیده و آماده خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شد.
معاون رئیس جمهور در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با اشاره به ویژگی‌های اشخاص برای خدمات‌رسانی به ایثارگران گفت: کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران باید مؤمن باشد و اعتقاد به اصول انقلاب اسلامی برای خدمات‌رسانی ضرورت دارد و زمینه خدمت صادقانه افراد به ایثارگران را فراهم می‌کند. هر فردی شاکله‌ای دارد و برای کارهای مختلف مناسب است و بنیاد شخصی با روحیه مددکار و مهربان نیاز دارد.
قاضی‌زاده هاشمی افزود: کارکرد اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران مددکاری است و کسی که روحیه مددکاری داشته و مهربان باشد به دیگران هم توجه می‌کند. این کارمند باید مقتدر باشد و اهل باندبازی و تبعیض بین افراد مختلف نباشد. مقتدر بودن به معنی اجرای قانون و برقراری عدالت است.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.