اعزام ۸ هزار دانش‌آموز تهرانی به اردوهای راهیان نور از بهمن

0 24
اعزام ۸ هزار دانش‌آموز تهرانی به اردوهای  راهیان نور از بهمن

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه تهران در جلسه مشترک با آموزش و پرورش شهر تهران، اظهار کرد: جلساتی که لازم بود برای موضوع راهیان نور در ستاد سپاه تهران برگزار کردیم و دستورالعمل اجرای راهیان نور آماده و ابلاغ شد.

وی ادامه داد: برنامه‌های۴ روز را به صورت گاهشمار تعریف کردیم. در دو روز حضور در جنوب، دانش‌آموزان در روز اول در پادگان دو کوهه به ورزش و بازی‌های هیجانی می‌پردازند و بعد از سد کرخه بازدید می‌کنند که این سازه به لحاظ فناوری ارزشمند است. سپس دانش‌آموزان به سمت یادمان شلمچه حرکت می‌کنند. همچنین دانش‌آموزان روز دوم از دو یادمان و موزه شهدای خرمشهر بازدید می‌کنند و به سمت دوکوهه بر می‌گردند.

سردار حسن‌زاده تصریح کرد:تلاش داریم تجربه این سفر ارزشمند، تجربه خوشایندی باشد و این جمله را شاهد باشیم که دانش‌آموزان بگویند به ما خوش گذشت.

* تجمع ۲ هزار دانش‌آموز تهرانی در مقابل سفارت فرانسه

 قرار است ۲ هزار دانش‌آموز مقطع متوسطه شهر تهران در اعتراض به اهانت و هتک حرمت نشریه شارلی ابدو به مقام مرجعیت و ولایت در مقابل سفارت فرانسه تجمع کنند.

* بیانیه فرهنگیان شهر تهران در حمایت از سپاه پاسداران

آموزش و پرورش شهر تهران در بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام اتحادیه اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، بر حمایت همه جانبه جامعه فرهنگیان از سپاه تأکید کرد.

در این بیانیه آمده است: بسم الله القاسم الجبارین؛ یک بار دیگر شاهد عناد و کینه‌ورزی دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی ایران هستیم.

اقدام پارلمان اروپا که مدعی مبارزه با تروریسم است، علیه نهادی ضدتروریسم،از سر استیصال و ناکامی است. بدون تردید پیشنهاد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست ساختگی و ریاکارانه گروه‌های تروریستی، ناشی از تسلیم و تبعیت کورکورانه از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی و بیانگر وابستگی و سرسپردگی سران اروپایی به آمریکا و صهیونیسم جهانی است.

اشتباهات محاسباتی اروپایی‌ها به ویژه دولت انگلیس، در تروریست خواندن سپاه درحالی است که سپاه پاسداران تنها نیروی مسلح مردمی جهان است که بخش اعظم توان خود را از نیروهای مردمی بسیج گرفته و این گونه اقدامات مذبوحانه نه تنها پایگاه مردمی آن‌ را کاهش نداده، بلکه بر محبوبیت مردمی و جایگاه آن در قلب ملت‌ها خواهد افزود.

واقعیت آن‌ است که سپاه پاسداران نقش بزرگی در ناکامی دشمن در جنگ ترکیبی داشته است.

حافظه تاریخی ملت ایران هیچ گاه خباثت‌ها، خیانت‌های دولت انگلیس و ایادی استکبار جهانی را در طول تاریخ بر علیه مردم غیور ایران، از یاد نخواهد برد.

چهره جبهه استکبار در تنگ کردن حلقه تحریم علیه مردم، ترور دانشمندان، تداوم فشارهای اقتصادی و حتی حمله نظامی به کشور مد نظر مردم شریف ایران است.

جامعه فرهنگیان معزز و دانش آموزان عزیز شهر تهران ضمن محکومیت اقدام اتحادیه اروپا، حمایت همه جانبه خود را از سپاهیان سرافراز در راستای حفاظت از حریم، کشور، دین و قرآن اعلام می نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.