بازدید وزیر فرهنگ از سرای «فرهنگ و هنر» نمایشگاه بانوان تاثیرگذار

0 3

محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بانوان تاثیرگذار ایرانی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید بنا دارد بخشی از دستاوردها و توانمندی های بانوان عرصه های مختلف فرهنگ، هنر و رسانه را در نمایشگاه های داخلی و بین‌المللی به معرض دید مخاطبان قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز، شنبه با حضور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از بخش های «سرای فرهنگ و هنر بانوی ایرانی» و «خانه خلاق و نوآوران» نخستین نمایشگاه دستاوردهای زنان تاثیرگذار ایرانی بازدید به عمل آورد.

وزیر فرهنگ در حاشیه بازدید از سرای  فرهنگ و هنر بانوی ایرانی در سخنانی کوتاه گفت: امروزه در بسیاری از عرصه های فرهنگی، هنری و رسانه ای شاهد حضور پررنگ بانوان هستیم بطوری که در بسیاری از این بخش ها تعداد بانوان فعال بیش‌ از آقایان است.

وی در ادامه تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره جدید بنا دارد بخشی از دستاوردها و توانمندی های بانوان عرصه های فرهنگ، هنر و رسانه را در نمایشگاه های داخلی و بین‌المللی به معرض دید مخاطبان و علاقه مندان قرار دهد.

گفتنی است، وزیر فرهنگ در این بازدید با حضور در بخش های زن و معنویت، زن و سینما، نقاشی با شن، هنرهای تجسمی، زن و کتاب، مد و لباس در دو بخش عفاف و حجاب و لباس هنر ایران و بخش موسیقی «سرای فرهنگ و هنر بانوی ایرانی» با بانوان هنرمند این بخش ها گفتگو کرد.

 همچنین وزیر فرهنگ در ادامه این بازدید که مجید زین العابدین مدیرکل حوزه وزارتی وی را همراهی می کرد از سالن «خانه نوآوری و خلاق ایران» نمایشگاه زنان تاثیرگذار بازدید به عمل آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.